Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Üstün Fowlst 2, iOS ve Android’de Fiyatsız Olarak Yayınlandı

0 9

Bu ayın başlarında çıkış tarihini öğrendiğimiz Muhteşem Fowlst 2, meraklı bir bekleyişin akabinde iOS ve Android platformlarında fiyatsız olarak yayınlandı. Serinin birinci oyunu ile büyük muvaffakiyet yakalayan imalat, 2. halkası ile çok daha ziyade kullanıcıya ulaşmayı hedefliyor.

Birbirinden farklı karakterlere mesken sahipliği yapan Üstün Fowlst 2’de bir tavuğu yönetiyorsunuz. Her seviyede farklı bir heyecan yaşayacağınız oyun, yalın bir denetim sistemine sahip. Kısımları geçmek için, önünüze çıkan düşmanları çeşitli teknikler kullanarak alt etmeniz gerekiyor.

Oyunda ne kadar çok düşman yok ederseniz, o kadar çok para topluyorsunuz. Akabinde bu paraları yumurta bombaları ve roket üzere silahlar almak için kullanıyorsunuz. Böylelikle sizleri bekleyen düşmanlarınıza karşı elinizi güçlendirmiş oluyorsunuz.

Pixel arka tipinde bir oyun olan Harika Fowlst 2, retro oyunlara duyulan hasretin giderek tavan yaptığı bugünlerde geniş bir kitleye hitap edebilir. 8-bit renklerden ve birkaç farklı sesten ibaret olmasına karşın sıkıcı geçen günlere deva üzere gelebilecek olan oyun, muhakkak indirip deneyimlemeye paha.

Yukarıda da dediğim üzere, oyunu indirmek ve oynamak büsbütün fiyatsız, lakin reklamları kaldırmak isteyen kullanıcılar için 3,99 dolarlık (27 lira) bir tatbik içi satın alma seçeneği bulunuyor. Harika Fowlst 2’nin iOS versiyonunu buradan, Android versiyonunu ise buradan indirebilirsiniz. 

Harika Fowlst 2 fragmanı

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.