Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Valorant 2 Haziran’da tam sürümüyle çıkıyor

0 22

Riot Games, heyecanla beklenen karakter tabanlı taktiksel nişancılık oyunu VALORANT’ın 2 Haziran 2020’de yerküre çapındaki birçok ortamda fiyatsız olarak çıkacağını duyurdu. Oyunun gizli beta sürümü 28 Mayıs’ta sona erecek. Rekabetçi 5’e 5 taktiksel nişancılık oyunu VALORANT, resmi olarak çıktıktan sonra, tüm oyuncular ilerleyişlerine baştan başlayacak ve yerküre çapındaki vesair yeni oyuncularla uğraş ederken onlarla tıpkı anda ilerleyecek.

Riot Games’in VALORANT ekibinin Baş Yapımcısı Anna Donlon, hususla ilgili yaptığı açıklamada; “Amacımız VALORANT’ı en kısa vadede en ziyade ortama ulaştırmaktı; hasebiyle 2 Haziran’da bunu yapabileceğimiz için çok heyecanlıyız. Ekipçe global VALORANT topluluğuna onlarca yıl boyunca hizmet sunma taahhüdümüz için, bu değerli adımı dört gözle bekliyoruz. Bu, birlikte çıktığımız yolculuğun yalnızca başlangıcı” dedi.

VALORANT ekibinin daha evvel açıkladığı üzere, oyunun resmi çıkışıyla birlikte yeni oyun içerikleri, yeni oyun modu, yeni ajan ve haritalar da oyun severlerle buluşacak. Riot Games ayrıyeten artan oyuncu taleplerini karşılayabilmek için yakın devir yol haritasında yeni oyun sunucuları eklemeyi ve böylece VALORANT özelinde gecikmeleri azaltmayı da öncelikleri arasına aldı. Yeni VALORANT sunucuları, Atlanta, Dallas, Londra, Madrid ve Varşova’da yan alacak. Riot Games bir vade evvel global COVID-19 salgınının yol açtığı beklenmedik gelişmelere karşın VALORANT Örtük Betası’nı yerkürenin dört bir yanına başarılı halde ulaştırarak global oyuncu topluluğuna verdiği kelamları mekanına getirme konusundaki kararlılığını göstermişti.

Kaynak: Milliyet

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.