Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Valorant’a Yeni Gelecek Olan Karakter Hakkında İpuçları

0 16

Riot Games'in bu yıl açıkladığı ve akabinde örtük beta olarak kimi oyunculara sunduğu Valorant, kısa vadede oyuncular tarafından büyük bir ilgi görmüştü. Riot Games gizli betayı kapatmasıyla bir arada oyunun resmi çıkış tarihini 2 Haziran olarak duyurmuştu. Oyunun çıkacağı tarihe kadar boş durmayan Riot, oyuna yeni gelecek karakter olan Reyna'nın resmi fragmanını yayınladı.

Yeni gelecek karakter olan Reyna hakkında ipuçları, daha evvel Riot Games tarafından örtük betanın günlük oyuncu ve izlenme olgularını açıkladıkları sırada verilmişti. Bundan kısa mühlet sonra içerisinde Reyna'nın görsellerinin bulunduğu yeni bir fragman, Valorant'ın resmi Brezilya Twitter hesabı üzerinden yayınlanmaya başladı ve akabinde Latin Amerika merkezli Valorant resmi Twitter hesapları tarafından da bu fragmanlar #ReynaIsHere (ReynaBurada) etiketi ile retweetlenmeye başlandı. 

Reyna'nın görüldüğü yeni fragman:

Reyna yahut Reina olarak yazılabilecek bu yeni karakterin ismi, İspanyolcada 'Kraliçe' manasına geliyor. Bu karakterin gerçek yahut takma ismi olabilir ama fragmanın mahsusen Brezilya hesabından paylaşılması ve Brezilya ve Latin Amerika'da baya bir reklamının yapılması, karakterin kültürel özellikleri hakkında birtakım kestirimlerde bulunmamızı kolaylaştırıyor. Şimdi Reyna karakterinin hangi özelliklere sahip olacağı hakkında resmi bir haber yok lakin geçtiğimiz aylarda sızdırılan 'Sabine' isimli karakterin diyaloglarında vampirsel güçlere sahip bir karakterin gelecek olduğu dinlenebiliyordu.

Birinci başta yapılan açıklamalara nazaran Riot Games, Valorant'ı 12 karakterle piyasa sürmeyi planladıklarını belirtmişti ama geçtiğimiz günlerde Geoff Keighley yaptığı röportaj sonucunda bu sayının 11'e düşürüldüğü söyledi. Bu gelecek olan 11 karakterin sonuncusunu ise oyuncular Valorant'ın çıkış tarihinde öğrenecek. Yayınlanan fragman ve sızdırılan ses evrakları sayesinde 11. karakterin Sabine yahut Reyna olacağı düşünülüyor. Oyunun resmi çıkış tarihi 2 Haziran'a pek bir müddet kalmadı. Önümüzdeki Salı günü bütün yerküre ile birlikte bu 11. karakterin hangisi olacağını daima bir arada göreceğiz.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.