Makalecin - Güncel Blog Yazıları

VALORANT’ın Yeni Ajanı Reyna Resmen Tanıtıldı

0 16

Hala örtük beta sürümünde olan Riot’un yeni oyunu VALORANT, oyuncular tarafından bekleniyor. Yakında herkes tarafından oynanabilecek hale gelecek oyun, yeni karakterini de beraberinde getirecek. Geçtiğimiz günlerde bahsetmiş olduğumuz yeni ajan, Riot Games tarafından ayrıntılarıyla birlikte tanıtıldı.

Reyna ismindeki yarı vampir yarı insan bu yeni ajan, farklı becerileriyle birlikte oyuncuların tasarrufuna sunulacak. VALORANT’ın resmi Twitter hesabında paylaşılan 30 saniyelik oynanış görüntüsünde, Reyna’nın yetenek yelpazesini geniş olduğunu görebiliyoruz.

VALORANT, Meksikalı yeni ajanı Reyna’nın oynanış medyasını paylaştı

(Videoyu görüntüleyemiyorsanız kontağa tıklayarak da görüntüye ulaşabilirsiniz.)

Videodan’da anlaşıldığı üzere, Reyna Meksikalı bir vampir. Yetenekleri tam olarak açıklanmamış ajanın neler yapabildiğini, oynanış medyasından biraz iddia edebiliyoruz. Reyna, oynanış görüntüsünde fiyatsız olan yeteneğini kullanırken “give me your heart” diye bağırıyor ve akabinde rakibini öldürünce ellerinde bir pençe animasyonu çıkıyor. Bu yetenek ile birlikte can ölçüsünü dolduran Reyna, kendi gücünü de arttırıyor.

Medyada görülen başka bir yeteneği ise görünmemek ile alakalı. Attığı gölge animasyonlu küre gibisi şey duvarların içinden geçebiliyor. Görüntüde, yeteneğini kullanırken söylediği “see nothing” sözcüklerinden görüş ile alakalı olduğunu anlayabiliyoruz. Yeteneğin, Phoenix’in attığı kör eden ateş üzere olduğunu yahut külliyen sizi rakibinizin görüşünden yok etmek için tasarlandığını varsayım ediyoruz. İki halde de yeteneklerinden birinin oyun içi görüş ile ilgili olduğunu ekleyelim.

Empress ismindeki ultisi görüntüde oyuncuların gözüne ilişiyor. Ancak medyada onun hakkında haber verilmemiş. Riot’ın bu karakter hakkında biraz daha merak uyandırmak istediğini söyleyelim.

Reyna’nın tanıtımının dışında, medyada yeni harita hakkında küçük ipuçları da verilmiş durumda. Dikkatli olan okuyucularımızın, bu haritanın alıştırma haritasına çok benzediği gözlerinden kaçmamıştır. Video’da harita hakkında çok bir malumat verilmediği için bunların bir varsayımdan ibaret olduğunu da belirtelim.

Yeni karakterin, VALORANT’ın 2 Haziran’da tüm kullanıcılarla buluşacağı tarihte gelmesini bekliyoruz.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.