Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Vivo Earphone Neo, X50 Serisiyle Birlikte Gün Yüzüne Çıktı

0 8

Qualcomm firması tarafından kablosuz stereo kulaklıklar için şahsi olarak üretilen yongaların 4.neslini kullanan Vivo TWS Earphone Neo, Bluetooth tarafındaysa firmanın tabiriyle gerçek bir konser deneyimi kadar tesirli bir müzik dinleme imkânı tanıyan ve güçlü bir irtibat sunan Bluetooth 5.2 teknolojisini temel alıyor.  

Ses kalitesi ve deneyiminde de savını ortaya koymaya kararlı olan firmanın yeni kulaklıkları, başta oyunlar ve görüntü görüşmeler olmak üzere gecikme vadesini otomatik olarak 88 ms'ye kadar indirebiliyor. Firma, gecikme olması durumunda bunun bağlı olunan cihazın senkronizasyon performansıyla bağlantılı olacağını belirtiyor.

Vivo Earphone Neo nasıl bir kulaklık?

14,2 mm sürücü büyüklüğüne sahip olan Vivo Earphone Neo, sahip olduğu sürücülere karşın nispeten ülkü bir büyüklükte diyebiliriz. Kulaklığın sahip olduğu bu sürücüler sayesinde ses kalitesine, bass ayarlarına ve yüksek frekans ses kalitesine odaklanan DeepX modlarını da kullanabiliyor olacaksınız.  

Vivo Earphone Neo’da bulunan iki mikrofon sayesinde sesli aramalarınız esnasında gürültü engelleme özelliğinden yararlanarak kaliteli bir arama deneyimi elde edebilirsiniz. Buna ek olarak kulaklığın ortam sesini istikrarlı bir halde engelleyen bir dizayna sahip olması sayesinde istediğinizde etrafınızdaki ortam sesini de duyabilirsiniz.  

IP54 sertifikasını sahip olan Vivo Earphone Neo, su ve tere karşı dayanıklı. Tıpkı hengamda denetim butonları ve bir dijital asistana sahip olan kulaklıklar, kolay bir formda birinci tasarruf için kurulabiliyor. USB Type-C kablosuyla şarj edilebilen Vivo Earphone Neo’nun sıradan tasarrufta her biri 5,5 saat tasarruf sunan kulaklılarını daha yüksek ses kalitesiyle kullanmanız durumunda bu vadenin 4 saate kadar düşebileceğini de belirtelim.

Cihaz, şarj kutusunun da tam şarja sahip olması durumunda yekunda 27 saate kadar dinleme imkânı sunuyor. Son olarak Vivo TWS Earphone Neo, şu anda Çin’de 70 dolar (yaklaşık 475 TL) fiyat etiketiyle tüketicilerin önüne çıkıyor.  

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.