Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Vivo X50 Pro, Sony Üretimi IMX598 ile Geliyor

0 16

Çin merkezli teknoloji firması Vivo, akıllı telefon pazarından daha büyük bir hisse kapma konusunda tezli olduğunu bir defa daha göstermeye kararlı. Firmanın Vivo X50 Pro ismini verdiği model, işlemci kısmında karşımıza Qualcomm Snapdragon 765G ile çıkıyor.  

Ayrıyeten 4315 mAh gibi devasa kapasitedeki bataryası ile kullanıcılara son aşama yerinde bir tasarruf müddeti sunması beklenen Vivo X50 Pro, 33 W kıymetindeki süratli şarj desteğini de beraberinde getiriyor.  

Vivo 50X Pro, Sony IMX598 ile geliyor: 

32 MP çözünürlüğe sahip ön kamera ile kullanıcıların beğenisine sunulan Vivo X50 Pro, art kamerasında ise sahip olduğu Sony üretimi IMX598 isimli 48 MP çözünürlüğüne sahip ana kameraya ek olarak 3 kameraya daha sahip. 

Kamera konusunda argümanını konuşturmak isteyen Çinli teknoloji firması, anlaşılan o ki Sony IMX598’i kişiselleştirerek tüketicilere benzersiz bir fotoğraf deneyimi sunmak istiyor. Sony’nin eski IMX586 modeliyle karşılaştırıldığında birçok yenilik ve güzelleştirmeyi barındıran yeni IMX598, münhasıran sunduğu f/1.6 lens aralığı ile kullanıcıları hayli bahtiyar edeceğe benziyor.

Sony IMX598 özellikleri:

  • 48 Megapiksel çözünürlük 
  • 4 kat piksel yoğunluğu 
  • f/1.6 lens aralığı 
  • Yeni filtreler 

Sahip olduğu tasarımı ve sunduğu özellikleri ile Vivo 50X Pro, 2020 yılı birinci yarısının en hoş amiral gemisi cihazı olabilir. Vivo markasının tasarım çizgisini ve sunduğu cihazlarını nasıl buluyorsunuz? Niyetlerinizi icmaller kısmında bizimle paylaşmayı unutmayın.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.