Makalecin - Güncel Blog Yazıları

VR Oyunu Wraith: The Oblivion – Afterlife Duyuruldu

0 12

World of Darkness cihanında geçen yeni sanal gerçeklik (VR) oyunu Wraith: The Oblivion – Afterlife, hikaye odaklı bir kaygı oyunu olarak Apex Construct ve Budget Cuts 2 üzere VR oyunlarının da gerisindeki geliştirici olan Fast Travel Games tarafından duyuruldu.

Oyunun Yaratıcı Direktörü Erik Odelahl Wraith, Wraith: The Oblivion – Afterlife'ın hikaye tabanlı bir maceraya odaklanacağını söylüyor. Amnesia: The Dark Descent ve Alien: Isolation üzere saklılık odaklı oyunlardan esinlenen yeni VR oyunda savaş mekaniklerinin az olacağı, lakin derin ve ilgi çekici bir hikayenin oyuncuları beklediği belirtiliyor.

Wraith: The Oblivion – Afterlife, VR oyuncularına sunulan karanlık bir macera olarak gelecek

Wraith: Oblivion – Afterlife, White Wolf'un tıpkı ismi paylaşan masa oyununa dayanıyor. Bir Wraith olarak, yeraltı yerküresinin hadlerini çizen Shroud'un ötesindeki gizemleri çözmeye çalışacaksınız. Wraith: The Oblivion – Afterlife, World of Darkness serisinden gelen tek yeni oyun değil. Masa oyunları ve yeni Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 ile seri her zamankinden daha süratli genişliyor.

Wraith: The Oblivion – Afterlife hakkında daha ziyade detay verilmedi, ancak yakında daha fazlasını öğreneceğiz. Gamescom aktifliği 27 Ağustos'ta gerçekleşecek ve büyük olasılıkla oyun hakkında daha fazlasını öğreneceğiz. Fast Travel Games, oyunun tüm büyük VR platformlarına geleceğini belirtiyor.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.