Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Werewolf: The Apocalypse – Earthblood’dan Yeni Fragman

0 10

Cyanide Studios, IGN'in düzenlediği Summer of Gaming etkinliğinde yeni oyunu Werewolf: The Apocalypse – Earthblood'ı bir defa daha sergiledi. Call of Cthulhu ve Styx serisinin yaratıcısı olan Cyanide Studios, yeni oyununun çıkış tarihini şimdi açıklamasa da sinematik bir fragman yayınladı.

Werewolf: The Apocalypse – Earthblood, birinci bakışta Resident Evil oyunlarına benziyor, lakin bu sefer başrolde kurt adamlar var. Oyunun Epic Games Store sahifesine nazaran oyun, vahşi savaşlar ve mistik maceralarla dolu kanlı bir hikaye sunacak ve oyuncular, üç farklı forma dönüşebilen bir karakterin hikayesini deneyimleyecek.

Werewolf: The Apocalypse – Earthblood, kurt adamların yerküreyi kurtarmak için verdiği savaşı husus alacak

Werewolf: The Apocalypse – Earthblood'ta kurda yahut devasa müthiş canavar Crinos'a dönüşebilen güçlü bir Garou olan Cahal olarak oynayacağız. Her ne kadar bir Garou'nun ne olduğu açıkça belirtilmese de, Cahal'ın likantropi gücüne sahip biri olduğu söylenebilir. Cahal, hikayede üç formunu kullanarak Tabiat Ana Gaia'yı korumak için yola koyulacak. Fakat dönüşümleri sırasında kendini kaybeden Cahal, öfkesini denetim etmeyi öğrenmek zorunda kalacak.

Oyundaki her formun kendi avantajları var. Cahal bir kurt formunda geceleri avını tespit ederek sinsice avlanabiliyor, insan formunda olağan formda gayrı kişilerle muhabere kurabiliyor veya kurt adam olarak düşmanları parçalamak için öfkesini açığa çıkarabiliyor. Cahal, yerküreyi muhafaza yolunda halkı Garou'lar ile yerküreyi yok oluşa sürükleyen Wyrm'a hizmet eden bir petrol şirketi olan Endron arasındaki savaşta değerli bir rol oynayacak.

Werewolf: The Apocalypse – Earthblood için bir Epic Games Store sahifesi oluşturulmasına karşın, oyunun yayın tarihi yahut geleceği platformlar hakkında açıklama yapılmadı. Ama yayınlanan sinematik fragmanla hikayenin temasına daha yakından bakabilirsiniz.

Werewolf: The Apocalypse – Earthblood'ın sinematik fragmanı:

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.