Makalecin - Güncel Blog Yazıları

World of Warcraft: Shadowlands Canlı Yayını Ertelendi

0 19

2004 yılından beri milyonlarca oyuncu tarafından oynanmaya devam eden World of Warcraft’ın geliştiricisi Blizzard, bundan tam 7 ay evvel yeni bir ek paket duyurmuştu fakat World of Warcraft’a yeni bir boyut kazandırması beklenen ek paket, 7 aydır oyuncular tarafından beklenmeye devam ediyor.

Oyuncular, önümüzdeki günlerde World of Warcraft’a gelecek yeni ek paket olan Shadowlands’i görme imkânı bulacaklardı. Bu imkân, Blizzard’ın canlı yayını sayesinde doğacaktı gelgelelim bugün yapılan duyuruyla birlikte ek paketin gösterileceği canlı yayının ertelendiği açıklandı.

Canlı yayın ertelendi:

World of Warcraft’ın resmi Twitter hesabından yapılan paylaşımda 9 Haziran’da yapılması planlanan ve yeni ek pakete odaklanan canlı yayının ertelendiği duyuruldu. Paylaşılan tweet’te “Bizim sesimizden daha değerli seslerin dinlenmeye muhtaçlığı var ve şu an dinleme vakti” biçiminde bir söz taraf aldı.

World of Warcraft tarafından paylaşılan tweet’te konum alan bu sözden anlaşılabileceği üzere canlı yayın, son vakitlerde ABD’de yaşanan üzücü vukuatlar neticesinde ertelendi. World of Warcraft’ın aktifliği, protestolar nedeniyle ertelenen etkinlikler arasında mekan aldı.

Twitter üzerinden yapılan paylaşımın devamında ek paketle ilgili detayların ilerleyen vakitte paylaşılacağı belirtildi. World of Warcraft için beklenen Shadowlands ek paketi, 2019’daki BlizzCon etkinliğinde duyurulmuştu. Ek paket, şu anda Battle.net üzerinden ön siparişle satın alınabiliyor.

World of Warcraft’a gelecek yeni ek paket olan Shadowslands’in çıkış tarihiyle ilgiliyse hâlâ bir açıklama yapılmış değil gelgelelim paketin Battle.net sahifesinde yan alan habere nazaran Shadowlands, ‘31 Aralık 2020 tarihinde yahut daha öncesinde’ çıkış yapacak.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.