Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Xiaomi Mi Airtdots 2 SE Duyuruldu: İşte Fiyatı

0 25

Son periyotların en tanınan teknoloji üreticilerinden bir tanesi olan Xiaomi. yeni kablosuz kulaklık modeli “Mi Airdots 2 SE“yi tüketicilerin beğenisine sundu. Xiaomi'nin yeni kablosuz kulaklıkları, Mi Airdots 2s'in tutarlı fiyatlı bir sürümü olarak önümüze çıkıyor.

Xiaomi tarafından yapılan açıklamalara nazaran Mi Airdots 2 SE, sahip olduğu Bluetooth 5 desteği ile daha stabil ve daha güçlü bir irtibat sunuyor. Ayrıyeten bu temas, kulaklıkların gecikme müddetini de minimalize ediyor. Xiaomi, Mi Airdots 2 SE'nin her bir kulaklığının yalnızca 4.7 gram tartısında olduğunu söz ediyor. Bu hafif kulaklıklar şarj kutusu ile birleştiğinde ise 48 gramlık yekun yükle önümüze çıkıyor.

Önünüzde, Xiaomi Mi Airdots 2 SE

Xiaomi'nin yeni kablosuz kulaklıkları Mi Airdots 2 SE, tek şarj ile 5 saate kadar tasarruf imkanı sunuyor. Devreye şarj kutusunu da soktuğumuzda ise 20 saate varan, uzun diyebileceğimiz bir tasarruf mühleti ile karşılaşıyoruz. Başkaca tüketiciler, Mi Airdots 2 SE'nin şarj kutusunu, sahip olduğu USB Type-C girişi ile yalnızca 1.5 saatte şarj edebiliyorlar.

Xiaomi Mi Airdots 2 SE, elverişli fiyatına karşın dokunmatik denetim özelliği de sunuyor. Ayrıyeten bu kablosuz kulaklıklar, kulaktan çıktığı an çalınan müziği durdurup, kulağa takıldığında çalmayı devam ettirme özelliğine de sahip.

Bu kablosuz kulaklıkların MIUI ile derin bir entegrasyon içerisinde olduğu tabir ediliyor. Yani Xiaomi telefon kullanıcıları, bu kulaklıkları çok daha işlevsel bir biçimde kullanabilecekler. Son olarak, bu kablosuz kulaklıkların çevresel gürültü engelleme özelliği bulunduğunu da belirtelim.

Xiaomi Mi Airdots 2 SE fiyatı

Xiaomi tarafından yapılan açıklamalara nazaran Mi Airdots 2 SE, Çinli tüketiciler tarafından bugün itibarıyla ön sipariş kapsamında satın alınabilecek. Şirket, eserlerin teslimatlarına ise 19 Mayıs itibarıyla başlayacak. Xiaomi'nin açıklamalarına nazaran Mi Airdots 2 SE kulaklıklar, yalnızca 24 dolar (yaklaşık 170 TL + vergiler) üzere tutarlı bir fiyat karşılığında satın alınabilecek.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.