Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Xiaomi Mi Band 5, 11 Haziran’da Tanıtılıyor

0 18

Mahsusen son akıllı bileklik modeli Mi Band 4 ile akıllı bilekliklerine renkli ekran ekleyerek giyilebilir uygun fiyatlı eser serisine yeni bir soluk getiren Çin merkezli teknoloji devi Xiaomi’nin yeni nesil akıllı bilekliği olan Mi Band 5 ile ilgili haberler uzun vadedir internette dolanıyor. Bu sefer ise yeni bilekliğin tanıtılacağı tarihe dair yeni detaylar ortaya çıktı.  

GizChina sitesi tarafından paylaşılan bir rapora nazaran Çinli teknoloji devi, yeni akıllı bilekliği Mi Band 5’i önümüzdeki ay tanıtmaya hazırlanıyor. Raporda paylaşılan detaylara nazaran firma, Xiaomi Mall WeChat üzerinden yaptığı bilgilendirmede yeni akıllı bilekliğin 11 Haziran’da tanıtılacağını belirtiyor.  

Mi Band 5, SpO2 sensörü ile geliyor: 

1.2 inç büyüklüğündeki OLED ekrana ek olarak NFC ve Google Hak desteğine de sahip olması beklenen yeni Mi Band bilekliğinin ekranın alt kısmında bulunan dokunmatik bir ana ekran butonu ile önümüze çıkmasını beklediğimizi de belirtelim.  

Bununla birlikte, Xiaomi’nin yeni akıllık bilekliği Mi Band 5’te kan oksijen doygunluğunuzu takip etmenizi sağlayacak olan SpO2 sensörü ve firmanın XiaoAi adını verdiği bir sanal asistan bulunacak. (Özelliklerin kullanılabilirlik durumlarının devletlere yahut kesimlere nazaran değişiklik gösterebileceğini de belirtelim.) 

Mi Band 5’in 179 Yuan (Vergiler hariç 171 TL) fiyat ile satışa çıkması bekleniyor.  

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.