Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Xiaomi, Neredeyse Tüm TV’leri ‘Akıllı’ Yapacak

0 23

Son devirlerin en tanınan teknoloji üreticilerinden bir tanesi olan Xiaomi, piyasaya sürdüğü çabucak her eserle ses getirmeyi başarıyor. Ayrıyeten şirketin eser gamı da oldukça geniş ve tüketiciler, gereksinim duydukları pek çok teknolojik esere Xiaomi aracılığıyla erişebiliyorlar. Şimdiyse Xiaomi'nin yeni bir eseri daha şirketin Almanya merkezinde gün yüzüne çıktı.

Xiaomi Almanya'nın açıklamalarına nazaran şirket, ilerleyen devirlerde yeni bir akıllı televizyon aparatı ile önümüze çıkacak. “Mi TV Stick” olarak isimlendirilen bu cihaz, Android tabanlı olacak ve tüketicileri etkileyici bir akılı televizyon deneyimi sunacak. Şirket, Mi TV Stick'le Mi Box 4K'ya yeni bir bakış getirecek üzere görünüyor. Üstelik bu eserin ziyadesiyle mütenasip fiyatlı olması bekleniyor.

Önünüzde Xiaomi Mi TV Stick

WinFuture'da mekan alan haberlere nazaran Mi TV Stick, Android 9 Pie işletim sistemi ile çalışacak. Ayrıyeten bu eserin birden fazla özelliği Mi Box 4K ile misal olacak. Yani tüketiciler, bu eserle Netflix, Amazon Prime ve Google Asistan üzere pek çok özelliği kullanabilecekler. 

Xiaomi Almanya, ne yazık ki şu an için yeni eserinin tüm özelliklerini açıklamadı. Lakin ilerleyen periyotlarda Mi TV Stick'in daha fazla özelliğinin ortaya çıkması ve eserin resmen piyasaya sürülmesi bekleniyor. Gelgelelim bunun için elimizde ne yazık ki netleşmiş bir tarih bulunmuyor. Xiaomi'nin yeni akıllı televizyon aparatının direkt HDMI ilişki noktasına takılabiliyor oluşu ise tüketicileri en çok etkileyecek özellik üzere görünüyor.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.