Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Xiaomi, Önümüzdeki Aylarda Yeni Monitörlerini Tanıtacak

0 49

Günümüzde bilgisayarlarımızda kullandığımız monitörler artık nispeten değerli bir kesim olarak görülmeye başladı. Monitörler, birçok alan için farklı formlarda şahsileştirilmiş olarak önümüze çıkarken, oyuncular için kıymetli faktör bir monitörün ekran tazeleme suratı olarak görülmeye başladı.

Oyuncular, ekran tazeleme suratı ne kadar yüksek olursa o kadar avantaj sağlayabiliyorlar. İşte Çinli teknoloji devi Xiaomi, şimdi yeni olarak sayıldığı monitör kolunda yeni monitörlerini tanıtmaya hazırlanıyor. Şirketin yeni monitörleri, oyuncuları ziyadesiyle tatmin edecek cinsten gözüküyor.

Önümüzdeki ay 165 Hz'lik monitör geliyor:

The Times Hub’ın haberine nazaran Xiaomi, önümüzdeki ay 165 Hz tazeleme suratına sahip 27 inç boyutunda bir monitör tanıtmaya hazırlanıyor. Beklentilere nazaran Xiaomi’nin yeni monitörü, adaptif kare sayısı teknolojisini de destekleyecek. Monitör, muhtemelen Full HD çözünürlüğe sahip olacak.

27 inçlik monitörün yanı sıra Xiaomi, eylül ayında bir de 24,5 inçlik bir monitörle önümüze çıkacak. Bununla da yetinmeyecek olan şirket, Kasım ayında 4K çözünürlüğe sahip 29,5 inçlik dev bir monitörünü daha tanıtacak. Saf bu tarihlerin nihailiğini lakin önümüzdeki devirlerde öğrenebileceğiz.

Xiaomi, tıpkı devranda alt markası olan Redmi ile de monitör bölümünde ilerlemeye devam edecek. Habere nazaran şirket, oyuncular ve genel tasarruf için monitörler üretecek. Redmi, 27 inçlik monitörleriyle önümüze çıkacak ve bu monitörler arasındaki temel fark elbette ekran tazeleme suratı olacak.

Xiaomi üzere her meydanda müsait fiyatlarıyla önümüze çıkan bir şirketin oyuncu monitörü kolunda Redmi ile birlikte ilerlemesi, oyuncuları ziyadesiyle sevindirecektir. Gelgelelim tekrar de şu an için bu monitörlerin ne devir tanıtılacağı ve hangi fiyatla nerelerde satılacağı konusunda bir malumat bulunmuyor.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.