Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Yanlışlıkla E-Posta Adresini Gösteren PewDiePie: Çok Aptalım

0 14

104 milyon abone ile YouTube’un en ziyade aboneye sahip içerik üreticisi olan Felix Kjellberg, nam-ı öteki PewDiePie, farklı bir vakayla gündemde. İsveçli fenomen, YouTuber CinnamonToastKen ile birlikte gerçekleştirdiği canlı yayın esnasında Activision hesabında değişiklik yaparken, şahsî e-posta adresini ekranda gösterdi.

PewDiePie, e-posta adresinin kameraya yansıdığını fark ettiğinde iş işten geçmişti. Dahası, kısa bir müddet sonra kullandığı alternatif e-posta adresini de yanlışlıkla gösteren İsveçli YouTuber, içtimaî medyanın alay konusu oldu.

PewDiePie, e-posta adresinin açığa çıkmasının bir sonucu olarak farklı bir e-posta kullanmak zorunda kalacak. Bu yerkürenin sonu değil, lakin İsveçli fenomenin de canlı yayında belirttiği üzere, tüm meslektaşlarına ve iş ortaklarına yeni mail adresi hakkında haber vermesi için biraz mesai harcaması gerekecek.

Yaşadığı talihsizlik hakkında yeni bir medya çeken PewDiePie, e-posta adresini bir değil, tam iki defa göstermesi hakkında kendisiyle dalga geçmekten geri durmadı. “Evet, tahminen de bu canlı akış işi çok güzel bir fikir değildi. Sahiden çok aptalım” diyen ünlü YouTuber, velhasıl “olan oldu, yapacak bir şey yok” diyor. PewDiePie’ın “Leaking My Email Address” isimli medyası, şu ana kadar 4,6 milyondan ziyade izlenme almış durumda.

Daha evvel yaptığı açıklamada, 2020 yılı ve sonrasında canlı yayınlara odaklanacağını söyleyen PewDiePie, geçtiğimiz haftalarda YouTube Gaming ile yayıncı bağıdı imzalamıştı. Bundan sonra YouTube Gaming’e hususî yayınlar yapacak olan İsveçli içerik üreticisi, yeni sürprizlerin kapıda olduğunu tabir etmişti. YouTube Gaming’in itilaf yaptığı öteki isimler arasında CouRage, Typical Gamer ve Valkyrae de bulunuyor. 

PewDiePie'ın e-posta adresini göstermesi ile ilgili çektiği medya

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.