Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Yayıncılar Call of Duty: Warzone’da Kill Rekoru Kırdı

0 22

Çıktığı günden bu yana en çok oynanan battle royale oyunlarından biri haline gelen ve rekor oyuncu sayılarına ulaşan Call of Duty: Warzone, artık de yeni bir rekorla gündemde. Call of Duty: Warzone'un tek maçta kill rekoru, 4 yayıncının oluşturduğu bir kadro ile kırıldı.

Call of Duty yayıncıları TeePee, Symfuhny, HusKerrs ve DougisRaw'dan oluşan bir takım, tek maçta 121 kill ile rekor kırdı. Warzone maçları 150 oyuncuyu bir araya getiriyor ve yayıncılar bir maçta121 rakibini oyun dışı bırakarak çıtayı ulaşılması güç bir noktaya taşıdı.

Call of Duty Twitter hesabı yeni kill rekorunu doğruladı

Call of Duty'nin resmi Twitter hesabından yapılan duyuruda gruplu savaşlardaki yeni kill rekoru onaylandı. Yapılan paylaşımda, “Yeni yerküre rekoru mu!? Bu rekoru kim daha yukarıya taşıyabilir? Tebrikler!” tabirleri mahal aldı. Profesyonel Call of Duty oyuncusu Nadeshot da bu başarıyı, “Vay be, bunu nasıl başardığınızı idrak edemiyorum bile. Âlâ oyunlar” tabirleriyle yorumladı.

Ekipteki isimlere bakıldığında rekorun kırılması çok da imkansız görünmüyor. Hepsi Call of Duty yayınlarıyla tanınan yetenekli isimler. Özellikle HusKerrs, rekorlara yabancı değil, zira yayıncı daha evvel de tekli savaşlarda 37 kill ile rekor kırmıştı. HusKerrs rekorun kırıldığı bu maçta da 34 kill sayısına ulaşarak grubun başkanı oldu. Warzone'daki kadro maçlarında evvelki kill rekorunun ne olduğu bilinmiyor. Gulag sistemi ve ekiplerin ölen arkadaşlarını tekrar canlandırabilmeleri, Warzone'da yüksek kill sayılarına ulaşabilmeyi daha mümkün kılıyor. Tekrar de bu kadarı biraz ziyade olmuş güya 🙂

Call of Duty: Warzone'da kill rekorunun kırıldığı maç:

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.