Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Yeni Batman Oyununun Yakında Duyurulacağı Argüman Edildi

0 21

DC çizgi roman kozmosunun en sevilen karakterlerinden birisi olan Batman, birçok sefer oyunlarıyla da önümüze çıktı. O denli ki öteki örneklerine nazaran yüksek bütçeyle yapılan Batman serisi, bu oyunlar arasında en ön plana çıkan oyunlara konum verdi. Lakin bu seride gördüğümüz son oyun olan Batman: Arkham Knight, bundan 5 sene evvel çıktı.

Oyuncular 5 yıldır seriye eklenecek yeni bir Batman oyunu hakkında birçok şey duydu. Fakat bunlardan hiçbiri maatteessüf gerçeğe dönüşmedi. Önümüzdeki iki yıl içinde de yeni bir oyun çıkmazsa oyuncular, muhtemelen serinin sonlandığını düşünerek artık tüm umutlarını kesecekler.

Yakında yeni Batman oyunu duyurulabilir:

Gelgelelim Gamereactor’ın haberine nazaran umutlarımızı kesmeye hiç de gerek yok. Çünkü habere nazaran Warner Bros. Montreal stüdyosu, bu yaz aylarının sonlarına yanlışsız yeni bir Batman: Arkham oyunu duyuracak. Habere nazaran stüdyo aslında oyunu E3 konferansında duyuracaktı gelgelelim bu konferans COVID-19 nedeniyle iptal olunca duyuru planları da suya düştü.

Gamereactor’ın yaptığı bu haber, daha evvel Kotaku tarafından yapılan bir haberle de büsbütün uyuşuyor. Kotaku’nun mart ayında yaptığı haberde Warner Bros. Games’in bu yıl iptal olan E3 konferansında yeni birer Batman ve Harry Potter oyunu hakkında konuşacağından bahsediliyordu.

Warner Bros.’un yeni bir Batman oyununu ne devir piyasaya süreceği konusunda hâlâ bir fikre sahip olmasak da bu bahiste olumlu cihette birtakım duyumlar almak oyuncuları hayli sevindirecektir. Tahminen de oyun yıllardır prodüksiyon aşamasındaydı lakin Warner Bros., oyunu saklamakta sahiden de çok düzgün bir iş çıkardı.

Warner Bros. Games Montreal stüdyosu, serinin üçüncü oyunu olan Batman: Arkham Origins’i geliştiren stüdyoydu. Bundan evvel çıkan Batman: Arkham Asylum ve Batman: Arkham City, Rocksteady Studios tarafından geliştirilmişti. Bununla birlikte Batman: Arkham Knight da Rocksteady tarafından geliştirilmişti. Yani seri, yine Warner Bros. Games’in dönüş yapmasına da tanıklık edecek. 

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.