Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Yeni F1 2020’nin Oynanış Görüntüsü Yayınlandı

0 10

Codemasters, yeni oyunu F1 2020’yi resmen duyurmak için hazırlanıyor. Şirket, paylaştığı oynanış görüntüsünde Alfa Romeo’nun içinde Antono Giovinazzi’ye yer veriyor. Oyunun çıkış tarihinin yaklaştığını ekleyerek, ses getiren bir prodüksiyon olacağını belirtelim. 

2016 yılında yarış takvimlerine eklenen Azerbaycan Kent Pisti, gereğince sıkıntı ve heyecanlı olması nedeniyle Formula hayranlarının favorisi haline geldi. Yapılan dönüşler ve rakiplerinin önüne geçerken adeta tırnak ısırtan hareketlerin yapıldığı pistte, F1 pilotlarının nasıl adrenalin salgıladığını iddia etmek güçlükle değil üzere gözüküyor. 

F1 2020, oynanış medyasında Azerbaycan Kent Pisti’nden kareler yayınladı 

Daha evvel birçok Formula 1 oyununun piyasaya sürülmesinden bu yana, birinci kez bir Formula 1 oyununda “My Team” modu olacak. Bu mod, oyuncuların kendi ekiplerini kurmasına ve yarış başlama çizgisine birlikte sıralanmasına imkan tanıyacak. Dahası, Formula 1 yerküresinde sürücü başkanı olarak var olmanızı sağlayıp size benzersiz bir bakış açısı yakalatacak.  

My Team ve şimdiye kadar Formula 1 sevenlerin en sevdiği mod olan “Career” modu, artık hevesleri kursağında bırakmayacak. Şimdiye kadar kısa süren yarış serileri artmış durumda. Oyunun tanıdığı esneklik ile orjinal 22 yarış dönemi yahut daha kısa 16 ve 10 yarış serisini tercih edebileceksiniz. 

Öte yandan, otomobil yarışı oyunlarının vazgeçilmez zevki olan bölünmüş ekran modu bu oyunla birlikte tekrar geliyor. Arkadaşınızla oynayabileceğiniz bu iki kişilik oyun modları, yeni ayarlamalar ve seçeneklerle birlikte çok daha sefalı bir hale gelecek.  

Bu modların ve oyunun kendisinin, aslında çok gerçekçi, güç ve bir o kadar da ağır bir simülasyon oyunu olduğunu unutmamak gerekiyor. Eskisine nazaran zorluğundan bir şey kaybetmemiş serinin devam oyununun, F1 ve F2 yarış deneyimlerini size yaşatmak için 10 Temmuz’da yayınlanacağını ekleyelim.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.