Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Yeni iPad Pro, 2021’in Birinci Yarısında Tanıtılabilir

0 15

L0vetodream’in Twitter hesabı üzerinden verdiği haberlere göre yeni iPad Pro modeli mahsusen ağır şebeke tasarrufunun olduğu yerleşim mahalleri için tahlil getiren ve kısa aralıklarda son kademe süratli performans sergileyen 5G irtibat desteğine sahip olacak. Hem 'mm Dalgaları' hem de '6 GHz altı' şebeke bandını desteleyen bu teknolojinin arkasında Qualcomm firması tarafından üretilen Snapdragon X55 modeminin olduğunu da belirtelim.  

Yeni iPad Pro’nun sahip olması beklenen bu bant genişliğinin daha uzak uzaklıklarda sunduğu daha başarılı ilişki performansının kıymetli bir yenilik olduğunu sizlerle paylaşırken Snapdragon X55 modeme sahip olması beklenen bir öbür yeni Apple eserinin, firmanın bir sonraki amiral gemisi olacak olan iPhone 12 modeli olacağını söyleyelim. Buradaki kıymetli bir detaysa Apple’ın kendi 5G ilişki teknolojisini geliştiriyor olması. Tezlere nazaran teknoloji devi, bu yeni teknolojisini ileride tanıtacağı yeni eserlerinde kullanacak.  

Yeni iPad Pro, 2021 yılında gelebilir: 

Apple’a yönelik daha evvelki sızıntılarla tanıdığımız Ming-Chi Kuo ve Jon Prosser gibi isimler, yeni iPad Pro modeli için 2020 yılı sonlarına işaret etseler de ortaya çıkan argümanlar A14X yongasına sahip olması beklenen yeni modelin 2021 yılında tanıtılma ihtimalini güçlendiriyor. ABD merkezli teknoloji devinin son iPad Pro modelini geçtiğimiz mart ayında tanıttığını düşünürsek bu sav son kademe mümkün görünüyor.  

Bildiğiniz üzere Apple tarafından mart ayında satışa çıkartılan iPad Pro modeli, A12X’e epey benzeyen A12Z yongasıyla karşımıza çıkmıştı. Bu tabletin bir LIDAR tarayıcısına sahip olduğunu da hatırlatalım. L0vetodream sahifesinin 2020 model yeni iPhone SE modeli tanıtılmadan evvel cihazla ilgili birçok kıymetli detayı ortaya çıkardığını düşünürsek ortaya attığı bu tezler sahih olabilir.  

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.