Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Yeni Nesil Apple Pencil, Siyah Renk Seçeneğiyle Gelebilir

0 11

Amerika Birleşik Devletleri merkezli dev teknoloji şirketi Apple, bugüne kadar hayatımızı kolaylaştıran birçok eserle önümüze çıktı. Şirketin Apple Pencil isimli dokunmatik kalemi de iPad kullanıcıları tarafından ziyadesiyle beğenildi. Şirket, bugüne kadar iki farklı Apple Pencil tanıttı.

Apple’ın tanıttığı iki Apple Pencil’ın da ortak bir noktası bulunuyordu. Her iki nesil de sadece beyaz renkle piyasaya sürülmüştü. Bir sonraki Apple Pencil hakkında şimdiden ortaya atılan tezlere göreyse Apple, yeni kaleminde farklı bir renk seçeneği de sunabilir.

Yeni Apple Pencil, siyah renkle gelebilir:

Twitter kullanıcısı Mr. Black tarafından paylaşılan bir tweet’e nazaran Apple, yeni nesil Apple Pencil’ı iki renkle piyasaya sürecek. Şirket, her devir olduğu üzere beyaz rengi koruyacak gelgelelim kullanıcılara başkaca siyah renk seçeneğini de sunacak. Doğal bunun sadece bir sav olduğunu ve mutlaklık taşımadığını belirtmekte yarar var.

Apple’ın yeni nesil Apple Pencil kalemi hakkında bugüne kadar hiçbir malumat paylaşılmadı. Münasebetiyle bu kalemden neler beklememiz konusunda bir fikir sahibi değiliz lakin yeni nesil Apple Pencil’ın tanıtılması beklenen yeni iPad’lerle birlikte önümüze çıkacağını söyleyebiliriz.

Pekala yeni iPad’ler ne devir tanıtılacak? Bugüne kadar ortaya atılan argümanlar daima 2020’nin 2. yarısında yeni iPad’lere kavuşacağımızı belirtiyordu lakin birtakım haberlere nazaran şirket, COVID-19 salgını nedeniyle tedarik zincirinin etkilenmesinden ötürü yeni iPad’lerin tanıtımını ertelemiş durumda.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.