Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Yeni SüngerBob Oyununun Çok Oyunculu Fragmanı Yayınlandı

0 17

PlayStation oyuncularını SüngerBob evreniyle buluşturacak SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated’dan bugün yeni bir fragman paylaşıldı. Geçtiğimiz günlerde oyunda bulunacak boss’ların kimilerini gösteren fragmanın tersine bugün yayınlanan fragman, oyunun çok oyunculu yapısını gösteriyor.

Bir evvelki fragman üzere yeniden 1 dakika uzunluğunda olan fragman, oyuncuların bir araya gelerek nasıl sefalı devir geçireceklerini gözler önüne seriyor. Oyunun çok oyunculu moduna katılan oyuncular, kendilerine gelen düşmanları alt ederek kısımları aşmaya çalışacaklar.

Çok oyunculu mod fragmanı:

Yeniden fragmanda gördüğümüz kadarıyla çok oyunculu modu oynarken birçok farklı karakter seçilebilecek. Bu karakterler arasında elbette SpongeBob, Patrick, Squidward, Mr. Krabs, Plankton, Gary, Sandy ve daha birçok karakter bulunacak. En azından fragmanda gördüğümüz kadarıyla oyuncular sırf yapay zekâya karşı savaşacaklar.

23 Haziran 2020 tarihinde oyuncularla buluşacak SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated, 2003 yılında geliştirilen birebir isimli oyunun remake’i olacak. Oyun, günümüz grafiklerine kavuşturulacak.

Puple Lamp Studios’un remake’ini üstlendiği SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated, tek oyunculu ve çok oyunculu modlara sahip olacak. Oyun; PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox One ve PC platformlarında oynanabilecek. Oyunun çapraz platform desteğine sahip olup olmayacağı şimdi bilinmiyor.

SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated, önümüzdeki haftalarda çıkış yapacak. Şu anda Steam’den ön siparişi başlayan oyunun mağaza sahifesine bu kontağa tıklayarak ulaşabilirsiniz. Oyun, çıkış tarihine kadar %10 indirimle 121,50 TL karşılığında ön siparişle satın alınabilir.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.