Makalecin - Güncel Blog Yazıları

Yerli Uzay Oyunu Colony’den Yeni Fragman Yayınlandı

0 6

Ünlü seslendirme sanatkarı Harun Can ve Skev Studios tarafından geliştirilen yerli uzay oyunu Colony, geçtiğimiz aylarda yayınlanan birinci fragmanla birçok oyuncunun ilgisini çekmişti. Yeni bir koloni arayışı için Mars gezegenine gönderilen astronotların hikâyesini husus edinen yerli oyundan yeni bir tanıtım görüntüsü daha yayınlandı.

Harun Can’ın astronotlardan Atlas karakterine ses verdiği Türkçe seslendirmeli tanıtım medyası, 3 dakikadan uzun vadesiyle oyuna derinlemesine bir bakış atmamızı sağlıyor. Medyadan anladığımız kadarıyla oyun, hayli sağlam bir hikâyenin üzerine kurulmuş durumda. Gelin tüm bu detaylara daha yakından göz atalım.

Colony Kısım 1: ‘Inception’ / Resmi tanıtım görüntüsü

“Yakın bir gelecekte yerküredeki uzay üssünden yolculukları başlayan astronotlar, yeni bir koloni arayışıyla birlikte kızıl gezegen Mars’ta araştırmalar yapmaya karar verdi. Her şey yolunda gidiyordu, ta ki iki astronot girdikleri mağarada kaybolana kadar… Ekip üyelerinden Atlas ve Scarlett, kaybolan arkadaşlarını bulmak için çıktıkları yolda, yalanlar üstüne kurulmuş bir yerkürenin arkasındaki gerçeğin peşine düştü.”

3 dakika 19 saniye süren tanıtım görüntüsünde en dikkat çeken detay, Atlas’ın çalışma masası üzerinde duran Atatürk fotoğrafı ve ‘HARUNCAN’ yazılı cep saati oldu. Geliştiricilerin oyuna bu türlü küçük ve beğenilen detayları eklemekten çekinmemesinin nitekim de takdire şayan bir hareket olduğunu söyleyebiliriz.

Harun Can ve Skev Studios tarafından geliştirilen Colony’nin çıkış tarihi hakkında şimdi açıklanmış resmi bir haber bulunmuyor. Bu süreçte yaşanan tüm gelişmelerden haberdar olmak için buradaki ilişkiye tıklayabilir ve oyunun resmi internet sitesine ulaşabilirsiniz. Bu noktada bizim de yaşanan gelişmeleri takip edeceğimizi ve mevzu hakkında rastgele bir gelişme yaşanırsa sizleri bilgilendirmeye devam edeceğimizi belirtelim.

Kaynak:Webtekno

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.